Czech English German

1. PŘEDPROJEKTOVÁ PŘÍPRAVA 38d9169b-8258-4d4f-b08e-54687ea922f5

1. Předprojektová příprava

... přírodních podmínek. Pokud si budete přát, může naše první setkání proběhnout přímo v místě budoucí stavby. V tomto případě je třeba počítat s uhrazením cestovních nákladů ve výši 7 Kč/km. Nadto bude připočtena paušální částka 800 Kč za obhlídku pozemku včetně nejbližšího okolí, zahrnující posouzení stávajícího stavu území a vyhodnocení přírodních podmínek. Součástí předprojektové přípravy je také vyplnění dotazníku, který by Vám měl pomoci blíže specifikovat Vaše přání s ohledem na plánovaný projekt domu a zahrady.

 

crossroads

1.1 Průvodce zdravým bydlením - volitelná služba

Máte s partnerem/partnerkou odlišné představy a nedokážete najít jedno uspokojivé řešení podoby Vašeho rodinného domu? Nejste jisti, zda je lepší ještě pár let zůstat v nájmu a spořit, nebo být raději ve svém a postupně splácet hypotéku? Nejste rozhodnuti, zda stavět nový dům, nebo už raději bydlet a postupně dům rekonstruovat?

 

Zde si můžete přečíst rozhovory s lidmi, kteří již prošli plánovacím procesem >> 

Projektoval jsem jejich domy v době, kdy jsem ještě neznal koučovací techniky. Z jejich příběhů je patrné, že do procesu plánování a realizace mnohdy vstupuje řada faktorů, které nemáme zcela pod kontrolou, ale je možné se na ně předem připravit.

 

Krátká ukázka společné práce s klientem >> 

Vzdělání v koučinku >>

Více informací >>